• Home
  • Futboll
  • “THE SUN” PUBLIKON SKANDALIN/ Yjet e ARSENALIT në party me DROGË, ALKOL dhe femra (FOTO)
Futboll Sport

“THE SUN” PUBLIKON SKANDALIN/ Yjet e ARSENALIT në party me DROGË, ALKOL dhe femra (FOTO)

Gazeta prestigjioze “The Sun” ka zbuluar një skandal të vërtetë teksa futbollistët e Arsenalit, festojnë në parti duke përdorur drogë dhe alkool.

Ngjarja sipas prestigjiozes ka ndodhur në muajin gusht.

Në parti kanë marrë pjesë disa nga yjet e Arsenalit, Ozil, Pierre-Emerick Aubameyang, Mustafi, Kolasinac, Lacazete, Mkhitaryan.

Gjithashtu në parti morën pjesë dhe 7 vajza, duke thelluar dhe më shumë skandalin.

“Ozil dukej tapë, nuk qëndronte dot në këmbë dhe një moment u duk sikur humbi ndjenjat dhe iu desh të ulej. Një lojtar i ri u nxit nga të tjerët të provonte drogën dhe ai u bë edhe më keq”.

Image

Ndërkohë Arsenali i humbi dy ndeshjet e para në kampionatin anglez ndaj Manchester City dhe Chelsea, ky skandal me sa duket ka ndikuar tek lojtarët duke shfaqur rendimentin e dobët në skuadër në fillim të sezonit.

Image

Sipas “The Sun”, klubi Arsenalit pritet të marrë masa ndaj lojtarëve, ku nuk përjashtohet pezullimi.

Related posts

Polemika te Honda, Crutchlow akuzon hapur për motorin

Sadik.Autor

Ditë nderimesh/ Presidenti Putin shpërndan dekoratat për heronjtë e Botërorit

Isa.Autor

Donis Avdijaj shënon gol të bukur në Holandë

Q.Autor

Leave a Comment