Gossip

YLLI I LIVERPOOLIT FIKSOHET ME REPERIN SHQIPTAR/ Shihni çfarë bën para miliona fansave në instagram (VIDEO)

Ai i ka treguar botës me krenari se është shqiptar si në rrjetet sociale ashtu edhe në daljet publike.

Bëhet fjalë për një ndër reperat më IN të momentin, pikërisht Gashin, i cili së bashku me French Montanan i kanë fiksuar të gjithë me hitin e tyre “Creep On Me”.

Dhe siç duket kjo këngë pëlqehet shumë edhe nga yjet botërorë. Është pikërisht futbollisti i famshëm i Liverpool dhe kombëtares angleze, Alex Oxlade Chamberlain i cili bën xhiro me makinën e tij teksa në sfond dëgjohët kënga “Creep on Me” dhe ai e këndon para 3.3 milion ndjekësve.

Këto video të publikuara nga Chamberlain i ka ndarë edhe Gashi me ndjekësit e tij dhe me siguri duhet të ndihet krenar.

Related posts

KA EDHE KËSHTU/ Gruaja e yllit të PSG: Po, kam BËRË GJOKSIN, por jam…

Isa.Autor

TIFOZJA E JUVENTUS I VË “FLAKËN” RRJETIT/ Bukuroshja seksi zhvishet dhe ekspozon të pasmet në pasqyrë (FOTO)

Delo.autor

“TINGUJ VERE NË NËNTOR”/ Hygerta Sako “rikthen” përsëri verën me pozat e fundit (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment