Gossip

NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ish-e dashura e Neymarit shqetësohet për kilet e tepërta, fansat nuk përmbahen dot (FOTO+VIDEO)

Soraja Vuçeliç, ish e dashura e brazilianit Nejmar, ka postuar një video në Instagram, teksa stërvitet në shtëpi gjatë periudhës së izolimit.

sara

33 vjeçarja kroate është tepër e shqetësuar për kilogramët e shtuara gjatë kësaj periudhe, mirëpo fansat janë çmendur sepse shohin vetëm gjoksin e saj shpërthyes.

sara2

“65 kilogramë. Oh jo! Ja ç’të bën jeta në karantinë,” shkruan ish-modelja e “Playboy”. Ndërkohë shumica e komentuesve i janë përgjijgur me komente pozitive si: “Mund të rri gjithë ditën duke e parë videon”, “Je e mrekullueshme”, “Pa fjalë”, etj,.

sara1

sara10

sara3

sara5

sara9

sara6

sara7

sara8

 

View this post on Instagram

#65 kg 🥶☠ nooo #quarantinelife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Related posts

PAS DERBIT TË ITALISË/ Wanda Nara provokon sërish interistët, vishet në “Tiki Taka”… (FOTO)

Delo.autor

KORONAVIRUSI PO PËRHAPET ME SHPEJTËSI/ Wanda Nara udhëton drejt Parisit me maskë (FOTO)

Delo.autor

E QESHUR DHE ME GJOKSIN JASHTË/ Modelja SHQIPTARE rikthehet protagoniste në Itali (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment