• Home
  • Futboll
  • KË DO TË DËSHIRONIT NË EKIPIN TUAJ? Roma dhe “Katalanasit” shkëmbëjnë mesazhe për…
Futboll Sport

KË DO TË DËSHIRONIT NË EKIPIN TUAJ? Roma dhe “Katalanasit” shkëmbëjnë mesazhe për…

Kë do të dëshironit si përforcim dimëror për skuadrën tuaj? Roma nuk ka asnjë dyshim, të paktën në “Twitter”, dhe nëpërmjet profilit ndërkombëtar të klubit verdhekuq ëndërron mbërritjen e yllit argjentinas të Barcelonës, të jashtëzakonshmin Lionel Messi.

Motivi? E thjeshtë, për administratorin që menaxhon “cicërimat” në anglisht të klubit kryeqytetas të Italisë, argjentinasi është “The GOAT”, që në anglisht do të thotë dhia, por që në të vërtetë janë inicialet e “Më të mirit të të gjitha kohërave”.

Related posts

PEREZ prezanton SUPER projektin dhe vendos: REALI s’do të luajë kurrë aty

Isa.Autor

Rusi 2018, Gjermania jashtë Botërorit, lotët e tifozëve gjerman në Kazan

Sadik.Autor

Inter bën tratativën e rradhës për Rafinha, ofron shifrën “stratosferike”

Q.Autor

Leave a Comment