Futboll Sport

KË DO TË DËSHIRONIT NË EKIPIN TUAJ? Roma dhe “Katalanasit” shkëmbëjnë mesazhe për…

Kë do të dëshironit si përforcim dimëror për skuadrën tuaj? Roma nuk ka asnjë dyshim, të paktën në “Twitter”, dhe nëpërmjet profilit ndërkombëtar të klubit verdhekuq ëndërron mbërritjen e yllit argjentinas të Barcelonës, të jashtëzakonshmin Lionel Messi.

Motivi? E thjeshtë, për administratorin që menaxhon “cicërimat” në anglisht të klubit kryeqytetas të Italisë, argjentinasi është “The GOAT”, që në anglisht do të thotë dhia, por që në të vërtetë janë inicialet e “Më të mirit të të gjitha kohërave”.

Related posts

Djali i Zidanes ‘braktis’ Spanjën, gati të bashkohet me lojtarin e Kosovës

Q.Autor

Humbja ndaj Suedisë, Petkovic: Lojtarët nuk dhanë maksimumi

Isa.Autor

GJENIALITET apo mungesë RESPEKTI/ Shikoni SUPER GOLIN që po bën XHIRON e INTERNETIT

Isa.Autor

Leave a Comment