• Home
  • Futboll
  • MAN CITY NUK DI TË NDALET/ Shënon dy gola të shpejt me anë të Jesus dhe Zinchenko (VIDEO)
Futboll Ndeshjet Live Premier League

MAN CITY NUK DI TË NDALET/ Shënon dy gola të shpejt me anë të Jesus dhe Zinchenko (VIDEO)

Manchester City i ka shënuar edhe dy gola Burton Albionit

Manchester City nuk di të ndalet.

Ata kanë shënuar golin e tretë me anë të Jesus në minutën e 34-të te ndeshjes, ndërkaq pas 3 minutave ka shënuar Zinchenko.

Related posts

OBJEKTIV SHIFRËN “200”/ Herrera pret rinovimin e kontratës me “Djajtë”

Sadik.Autor

Mungon ‘ylli’ i Tottenhamit, dëmtohet para ndeshjes kundër Juventusit

Q.Autor

Juventus nis “spastrimin”, Manchester United kërkon shërbimet e brazilianit

Sadik.Autor

Leave a Comment