• Home
  • Futboll
  • REAL MADRIDI KALON NË EPËRSI/ Shënon Ramos nga pika e bardhë (FOTO)
Futboll La Liga Ndeshjet Live

REAL MADRIDI KALON NË EPËRSI/ Shënon Ramos nga pika e bardhë (FOTO)

Ka shënuar Sergio Ramos me anë të 11 metërshit duke kaluar Real Madridin në vantazh në minutën e 44.

Related posts

MILANI FËRKON DUART/ Ylli i PSG nuk rinovon kontratën me francezët dhe kërkon…

Isa.Autor

HARRONI RONALDON/ Thesari i vërtetë i Mendes është Marisa BOMBASTIKE

Isa.Autor

E bujshme, FIFA nuk të fal! Dënim përjetë presidenti të federatës

Sadik.Autor

Leave a Comment