Gossip

RONALDO E GODITI ME TOP NË FYTYRË/ Tifozja SEKSI e Juventusit i kërkon darkë (FOTO)

Elena Di Martino është një super tifoze e Juventusit, e cila ishte në stadium për të ndjekur ndeshjen mes ekipit të Torinos dhe Chievo-s. E ulur pikërisht pas portës në “Allianz Stadium”, ajo është goditur në fytyrë nga një top i gjuajtur nga Cristiano Ronaldo.

Të goditesh në fytyrë me një top nga Cristiano Ronaldo nuk i ndodh të gjithëve. Faleminderit tifozëve të tjerë që ishin në stadium për suportin”-shkruan Elena.

46 vjeçarja ka dhe një kërkesë për yllin portugez, si për ti “shlyer” dëmin që i bëri: Cristiano është një idhull, por tani, pas kësaj goditje që mora, pres një ftesë për darkë!”.

Related posts

E FEJUARA E TIJ “TRADHTON” DE JONG/ Mikky Kiemeney: Ai do të ndihej krenar për zgjedhjen time

Delo.autor

Zvicër-Kosta Rika/ Futbollistja e Kombëtares e lumtur pranë Era Isfrefit (FOTO)

Sadik.Autor

ËSHTË PRONARI I KLUBIT TË CHELSEA/ Do mahniteni nga vila që ka Abramovich në trevat shqiptare (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment