• Home
  • Gossip
  • TIFOZE E “THEKUR” E LAZIOS/ Bukuroshja italiane ka postuar një detikim dedikim të veçantë për klubin (FOTO)
Gossip

TIFOZE E “THEKUR” E LAZIOS/ Bukuroshja italiane ka postuar një detikim dedikim të veçantë për klubin (FOTO)

Manila Nazzaro është një tifoze “e thekur” e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të klubit ka postuar një dedikim të veçantë në Instagram. E fotografuar mbi krevat dhe e mbuluar vetëm më fanellën e saj të dashur bardhekatër, ajo shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Lazio ime e dashur… ja një dhuratë për ty!”

Related posts

Alessandra Balloni në “Qiellin e 7”! (FOTO)

Sadik.Autor

“AI MË KA TRADHTUAR ME…”/ Irina Shajk flet hapur: Ju tregoj arsyen e ndarjes nga Ronaldo, ja çfarë më bëri!

bora.autor

Wanda Nara përvëlon Afrikën (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment