Gossip

ÇMENDI CR7/ Ja modelja seksi që braktisi Portugezin (FOTO)

Dy vite më parë, në përfundim të “Euro 2016”, ishte femra që për pak kohë çmendi Cristiano Ronaldon.

Dhe që prej asaj kohe, modelja seksi Cassandre Davis ka shtuar famën dhe ndjekësit në rrjetet sociale.

Por për këtë ndikojnë edhe fotot hot që bukuroshja poston vazhdimisht.

A ka gabuar ylli i Juventusit duke mos vazhduar me të? Shihni fotot dhe vendosni…

Related posts

ZHVISHET BASKETBOLLISJTA PARA KAMERAVE/ Sportistja “tërbon” rrjetin në Big Brother (FOTO)

Delo.autor

Shakira “tradhton” bashkëshortin Pique, është me Kolumbinë

Sadik.Autor

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Ish e dashura e Zazës relaksohet me mikeshat në…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment