Futboll Sport

JA SI FITOI MILANI MBRËMË/ Piatek në fushë e Claudia jashtë saj

Ndërsa Piatek po shkëlqente në fushë duke i dhuruar Milanit një fitore me përmbysje dhe njëkohësisht duke “ushqyer” ëndrrën e milanistëve se ekipi i tyre po kthehet në ekipin e fitoreve, tifozja e zjarrtë po i mbështeste nga shtëpia.

Modelja Claudia Romani e nisi karrierën si influencuese marke në rrjetet sociale fillimisht në L’Aquila, ku lindi dhe më pas në Danimarkë ndërsa së fundmi është zhvendosur në Miami. Ajo njihet si tifoze e Milanit dhe këtë e demonstron edhe në fotot e saj me fanellën e klubit. Më mirë që ka vendosur që ndeshjet t’i ndjekë nga shtëpia se ndryshe do përbënte kërcënim për shpërqendrim të lojtarëve në fushë.

 

Related posts

RINOVOI KONTRATËN ME BARCELONËN/ 12 milionë euro, zbulohet sakrifica e madhe e “Jashtëtokësorit”

Delo.autor

FISHEKZJARRE DHE KËNGË/ Tifozët mbushin rrugët e Shkodrës. Shikoni çfarë ndodhi pas fitimit të Kupës (VIDEO)

Delo.autor

Stefano Tacconi: Buffon duhet të kishte rrahur gjyqtarin!

Sadik.Autor

Leave a Comment