• Home
  • Futboll
  • LIVE/ Teuta-Kamza: Starton pjesa e dytë, Shkëmbi hedh në fushë “bomberin” Latif (VIDEO)
Futboll Kategoria Superiore Ndeshjet Live

LIVE/ Teuta-Kamza: Starton pjesa e dytë, Shkëmbi hedh në fushë “bomberin” Latif (VIDEO)

Teuta dhe Kamza luajnë sfidën e fundit për ditën e sotme, nga java e 21-të për Superioren. Vendasit vijnë pas dy barazimesh nga nisja e kampionatit, dhe Shkëmbi me të besuarit e tij, do të kërkojnë një 3 pikësh për të ruajtur pozitat në vendin e tretë.

Nga ana tjetër, trajneri Gjoka, para ndeshjes së sotme ka deklaruar se mjaftohet edhe me një barazim por të mos humbë pikë. Kamza gjendet në vendin e fundit, dhe pikët janë jetike

LIVE | TEUTA-KAMZA 0-0

KOMENTI LIVE:

46′ Starton pjesa e dytë, Shkëmbi kryen menjëherë zëvendësimin e parë. Largohet nga fusha Kamara, në lojë Amadu Latif.

Related posts

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Nga fotot e publikuara tek deklaratat. Kush është ish e dashura që…

Delo.autor

Formacionet zyrtare: Manchester City – Leicester City

Q.Autor

Dënohet shqiptari i Atleticos, do të mungoj nëntë ndeshje

Sadik.Autor

Leave a Comment