• Home
  • Gossip
  • “MIRËSERDHE VALENTINA!”/ Diego Simeone bëhet baba për herë të pestë (FOTO)
Gossip

“MIRËSERDHE VALENTINA!”/ Diego Simeone bëhet baba për herë të pestë (FOTO)

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka bërë publik lajmin e bukur të ardhjes në jetë të vajzës së tij në rrjetet sociale. Së pari jepet lajmi i mirë e më pas priten me pozitivitet sfidat e muajit shkurt.

Edhe vajza e sapolindur ashti si fëmijët e tjerë mban një emër italian, ajo është quajtur Valentina ndërsa të tjerët quhen Giovanni, Giuliano, Gianluca dhe Francesca Simeone.

Trajneri ka postuar një foto të tij me vajzën ku duket shumë i lumtur dhe ka shkruar:

“Mirëserdhe Valentina!”

Partnerja aktuale, Carla Pereyra, ka postuar të njejtën foto në rrjetet e saj sociale.

View this post on Instagram

Bienvenida Valentina❤️

A post shared by Diego Pablo Simeone (@simeone) on

Related posts

Shantazhoi futbollistin e Milan, këngëtarja shqiptare dënohet për dëshmi të rreme

Q.Autor

E PABESUESHME NË AMERIKË/ 90-vjeçari kapet me doping, por pasi rezultoi… (FOTO)

Delo.autor

Vajzat e çadrave “mahnitëse” në Barcelonë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment