Gossip

ISH-BASHKËSHORTJA E PRESIDENTIT TË FIORENTINËS/ Bukuroshja “shpërthen” duke i treguar të gjitha linjat trupore (FOTO)

Rita Rusic mahnit sërish dhe i lë pa fjalë të gjithë fansat e saj. Ish bashkëshortja e ish presidentit të Fiorentinës Vittorio Cecchi Gori, ka shpërthyer me disa selfie hot në Instagram ku tregon të gjithë hiret e saj.

Related posts

GOSSIP Pamela Anderson, pa filtër: Adil Rami, “toyboy” im

Q.Autor

Pelle dhe Viky, çifti më simpatik që keni parë ndonjëherë

Sadik.Autor

E DASHURA E LAUTARO MARTINEZIT/ Bukuroshja publikon VIDEO “HOT” nga shtrati duke tërbuar fansat

Delo.autor

Leave a Comment