• Home
  • Gossip
  • ISH-BASHKËSHORTJA E PRESIDENTIT TË FIORENTINËS/ Bukuroshja “shpërthen” duke i treguar të gjitha linjat trupore (FOTO)
Gossip

ISH-BASHKËSHORTJA E PRESIDENTIT TË FIORENTINËS/ Bukuroshja “shpërthen” duke i treguar të gjitha linjat trupore (FOTO)

Rita Rusic mahnit sërish dhe i lë pa fjalë të gjithë fansat e saj. Ish bashkëshortja e ish presidentit të Fiorentinës Vittorio Cecchi Gori, ka shpërthyer me disa selfie hot në Instagram ku tregon të gjithë hiret e saj.

Related posts

FOTO/ Bukuroshja amerikane e ‘ka fiksim’ Neymarin, e dëshiron një natë me brazilianin në një ishull të pabanuar!

Q.Autor

KA EDHE KËSHTU/ Vajza më SEKSI e motit e ZHGËNJYER nga futbollistët, lojtarët NUK më…(FOTO)

Isa.Autor

Wanda-Icardi nuk përmbahen në rrjetet sociale

Sadik.Autor

Leave a Comment