Champions League Futboll Sport

TIFOZËT E ATLETICOS E VËRSHËLLEJNË/ Ronaldo i përgjigjet me “manita” (VIDEO)

Që nga fillimi i ndeshjes mes Atletikos dhe Juventusit, i gjithë stadiumi “Ëanda Metropolitano”, vërshëllente Kristiano Ronaldon.

Deri vjet, ai ishte një i urryer me fanellën e Realit të Madridit, por vërshëllimat nuk mungojnë as tashmë me torinezët. Por, në një moment të lojës gjatë pjesës së parë, portugezi nuk duroi dot më, dhe vendosi të përgjigjet.

Kamerat kapën Ronaldon që hapte 5 gishtat e dorës drejtuar tifozëve, ndoshta për 5 trofetë e Ligës së Kampionëve që ka fituar, duke fituar edhe ndaj Atletikos në finale.

 

Related posts

PAS RIKTHIMIT NË STËRVITJE/ Dy talentet e Superiores sfidohen me njëri-tjetrin, shikoni ekzekutimin e veçantë të penalltive (VIDEO)

Delo.autor

Mkhitaryan: Ai është numri 10 më i mirë

Q.Autor

Shënoi dopietë ndaj Bjellorusisë, Sahiti: Ishin golat më të bukur në karrierë

Sadik.Autor

Leave a Comment