Europa League Futboll Sport

ARSENAL-RENNES/ “Topçinjtë” synojnë të përmbysë gjithçka (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit e Rennesit.

Arsenali, që humbi 3-1 në ndeshjen e parë, do të kërkojë të përmbysë gjithçka para tifozëve të vet, takim në të cilin starton edhe Shkodran Mustafi, që mungoi vikendin që lamë pas.

Nga fillimi këtë ndeshje e nisin edhe Mesut Ozil e Granit Xhaka.

Arsenal:

Rennes:

Related posts

LEGJIONARËT/ STRAKOSHA kthehet në aksion, duel për NDERIN e Etrit BERISHËS

Isa.Autor

TIRANA DHE “DURRSAKËT NË SEZONIN JUBILAR/ Ndryshon “muzika” për 100-vjetor

Delo.autor

Dumoulin fiton etapën e parë të Xhiros, Zhupa e mbyll i 158-ti kronometrin

Sadik.Autor

Leave a Comment