Europa League Futboll Sport

INTER-EINTRACHT/ Spalletti kërkon një vend në çerekfinale (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Interit dhe Eintracht Frankfurtit

Interi dhe Eintracht Frankfurti do të përballen në “Giuseppe Meazza” nga ora 21:00.

Interi kërkon një vend në çerekfinale të Europa League, por për ta arritur këtë – duhet patjetër sonte të marrë fitore, pasi sfida e parë e zhvilluar në gjermani mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar 0-0.

Inter:

Eintracht Frankfurt:

 

Related posts

POLEMIKAT PAS NDESHJES KUKËSI-PARTIZANI/ Klubi Verilindor: Komisioni i Disiplinës të marrë masa për…

Delo.autor

Një pjesë e titullarëve pa kontratë, gati largimi nga Vllaznia

Sadik.Autor

PAS HUMBJES NDAJ NEWCASTLE/ Guardiola: Ndodhi përsëri e njëjta gjë, “lufta” për…

Delo.autor

Leave a Comment