Europa League Futboll Sport

DYNAMO KYIV-CHELSEA/ “Blutë e Londrës” mund të quhen të kualifikuar (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Dinamo Kiev dhe Chelsea që do të zhvillohet në stadiumin “Stamford Bridge”.

“Blutë e Londrës” që tashmë mund të konsiderohen me një këmbë në çerekfinale, pas fitores së madhe prej 3-0 në ndeshjen e parë – e nisin me shumë ndryshime sfidën e kthimit.

Hazard, Pedro, Jorginho, David Luiz e Azpilicueta – që të gjithë janë lënë në stol.

Dinamo Kiev:

Chelsea:

 

Related posts

Ky është ”tigri” i Elinës që mahniti publikun e Romës (FOTO)

Sadik.Autor

GJEST MADHËSHTOR/ Xavi dhuron një lum me para për spitalin e Barcelonës

Delo.autor

TITULLARI I “ZONJËS SË VJETËR” DREJT ANGLISË/ Juventus përzgjedh zëvendësuesin e tij tek klubi… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment