Futboll Sport

GODITI TRAVERSËN ME TOP/ Lingard fiton bastin dhe feston si i çmendur (VIDEO)

Ylli i United, Jesse Lingard, na  ka mësuar me festimet e tij të veçanta, por këtë herë ai kë bërë akoma më shumë.

Duke bërë shaka me disa miq, ai ka vënë bast se mund ta godiste traversën me top. Rezultati? Bast i fituar dhe festim i çmendur.

Ulërima, kërcime dhe zhveshje.

Related posts

LIVERPOOL-WATFORD/ Klopp kërkon fitoren për të shpresat në titull (FORMCACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Lajme të reja nga Anglia/ Conte dhe Murinho pjesë e skenarit të ri te “Djajtë e Kuq”

Isa.Autor

Golashënuesi i vitit, Ali Soue nderohet me “Këpucën e Artë” dhe… (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment