Futboll La Liga Sport

KRAHASON TRIUMFET E EKIPIT ME GRUAN E TIJ/ Pique befason: Fitorja ndaj Real Madridit si seksi me…

Gerard Pique e ka krahasuar fitoren ndaj Real Madridit me seksin me gruan e tij.

I ftuar në emisionin spanjoll “La Resistencia” 32-vjecari befasoi me përgjigjen e tij kur u pyet se sa herë kishte bërë seks muajin e kaluar “Po ndeshjet në Bernabeu a përfshihen?”- u përgjigj Pique.

Ai tha se argëtohet  me gazetarët e Realit edhe në WhatsApp.

“Ne kemi një grup whatsupp-i ku bëjnë pjesë të gjithë lojtarët por shpesh fusim në grup gazetarët e Realit si Tomas, i cojmë një “emoji” me derrkuc dhe e përjashtojmë menjëherë”.

Related posts

Juventus me ekip të përgjysmuar ndaj Real Madrid

Sadik.Autor

Prapaskena, dy pjesëtarë të familjes nuk e kanë pritur mirë kalimin e Ronaldos tek Juventus

Sadik.Autor

PAS SHORTIT NË CHAMPIONS/ Do ndeshet me Atletikon, ja çfarë thotë Alegri për duelin e madh…

Isa.Autor

Leave a Comment