Champions League Futboll Ndeshjet Live

LIVE/ Starton sfida Juventus-Atletico Madrid

Luhen mbrëmjen e sotme, takimet e dyta në turin e 1/8-ave të Champions Ligës. E gjithë vëmendja në Torino, ku Juventusi pret Atletikon e Madridit në “Alianz Stadium”, për të arritur përmbysjen e madhe, pas humbjes 2-0 në takimin e parë në Spanjë.

Në sfidën tjetër. Mançester Siti pret Shalken në shtëpi, ndërsa ndeshja e parë është mbyllur me fitoren 2-3 të ekipit të Guardiolës, brenda në Gjermani.

Related posts

REAL MADRID I DYZUAR/ Mesfushori Ceballos: Nuk e di të ardhmen time!

Delo.autor

SARRI SYNON TITULLIN CHAMPIONS/ Ja formacioni i Juventus me Icardin dhe De Ligt (FOTO)

Delo.autor

Bayern Munich, Hoeness: Po presim lejen e mjekëve që ta marrim

Q.Autor

Leave a Comment