Futboll Sport

MENDOHET SHKËMBIMI I BUJSHËM/ Juventusi nxjerr në shitje sulmuesin

Juventusi duket se ka vendosur të heqë dorë nga superylli, Paulo Dybala.

Drejtues të “Zonjës së Vjetër” kërkojnë jo më pak se 120 milionë euro për të lënë të lirë sulmuesin argjentinas.

Ndër klubet e interesuar për të janë Manchester United, Manchester City dhe Real Madridi, por në Itali kohët e fundit po përflitet edhe një shkëmbim i bujshëm ndërmjet Icardit dhe Dybalas.

“Corriere dello Sport” mëson se Juventusi tashmë ka vendosur çmimin e Dybalas, që nënkupton largimin e argjentinasit gjatë verë

 

Related posts

PAS DËMTIMIT ME KOMBËTAREN/ Cristiano Ronaldo: E njoh trupin tim dhe kthehem pas dy javësh

bora.autor

KOEMAN ME DHIMBJE KOKE/ Nuk mjaftoi humbja me Realin, “Katalanasve” i dëmtohet titullari…

Delo.autor

LAMTUMIRA E PARAKOHSHME NGA FUTBOLLI/ Media katalanase zbulon fundin Sergio Aguero-s

Delo.autor

Leave a Comment