Futboll Sport

PAS DËMTIMIT ME KOMBËTAREN/ Cristiano Ronaldo: E njoh trupin tim dhe kthehem pas dy javësh

Cristiano Ronaldo pësoi një dëmtim muskulor gjatë ndeshjes Portugali-Serbi të eliminatoreve për Euro 2020.

Në përfundim të takimit, i mbyllur në barazim 1-1, portugezi ka minimizuar dëmtimin.

“Dëmtim im? Nuk jam i shqetësuar. E njoh shumë mirë trupin tim dhe në dy javë do të kthehem të luaj”, ka thënë CR7 për “PortuGoal”.

Related posts

RUSI 2018/ Miranda tregon se cili është Ronaldoja i ri te Brazili

Sadik.Autor

KOLAPS TOTAL/ Napoli i Ancelottit rrezikon të mbetet pa stadium (DETAJE)

Isa.Autor

500 GOLA NË KARRIERË/ Show nga Ibra, mrekulli në SHBA me LA Galaxy

Isa.Autor

Leave a Comment