Futboll La Liga Sport

PËRGJIGJET MBI KOMENTI E MOURINHOS/ Mesfushori Rakitic: Këto janë fjalë të bukura as babai im nuk…

I intervistuar nga portali kroat “Vecernji”, Ivan Rakitic ka falënderuar Jose Mourinho për fjalët e tij. “Special One” kishte deklaruar se mesfushori korat ishte një prej mesfushorëve më të nënvlerësuar në botë.

“E falënderoj për ato fjalë. Është një prej ekspertëve më të mëdhenj të futbollit botëror dhe nuk di nëse edhe babai im të ketë përdorur ndonjëherë fjalë më të mira për mua. Këto janë fjalë të bukura që më pëlqejnë”, u shpreh kroati Rakitic.

“Shpresoj që Mourinho të rikthehet sa më parë në pankinë për të drejtuar një skuadër”, ishte përgjigja e Rakitic mbi fjalët e Jose Mourinho.

Related posts

U ARRESTUA NË GJENDJE TË DEHUR/ Alban Hoxha rikthehet në fushë

Isa.Autor

Nissu Cauti frymëzimi ideal i Perusë për të gjetur suksesin në “Rusi 2018” (FOTO)

Sadik.Autor

“Le të luajë vetëm”. Ja historia me Neymar, që rrebeloi lojtarët e PSG-së

Sadik.Autor

Leave a Comment