Champions League Ekskluzive Futboll Sport

SHORTI I “UCHL”/ Tifozët e Barcelonës tallen “KEQ” me Realin. Ja me kë e vënë përballë (FOTO)

Është hedhur paraditen e sotme shorti për fazën e 1/8 në “Champion Leaugue”. Përballjet kanë qënë maft interesante dhe garantojnë sfida të vërteta.

Ajax-Juventus

Liverpool-Porto

Totenham-Manchester City

Barcelona-Manchester United

Duke e konsideruar Man.United si një kundërshtar jo dhe aq të vështirë (duke parë paraqitjet e fundit në kampionat por jo vetëm), tifozët e blaugranave kanë filluar humorin me Real Madridin.

Në një foto të postuar duket ekipi i parë Real Madrid dhe ekipi i dytë një “jo” si për të kujtuar edhe njeherë se ata janë jashtë kompeticionit.

Kujtojmë këtu se “Los Blancos” u eleminua nga hollandezët e Ajax.

/Alpesport.al

Related posts

NUK MË JEPNIN BUKË/ Ishte ndër më të paguarit te Skënderbeu, por ish-sulmuesi akuzon

Isa.Autor

Carragher ende nuk është bindur nga Xhaka: Nuk e di se çfarë i sjell Arsenalit

Q.Autor

Faza me eliminim direkt, përcaktohet çifti i parë çerekfinalist

Sadik.Autor

Leave a Comment