Futboll Premier League Sport

EVERTON-MANCHESTER UNITED/ Walcott kompleton “pokerin” ndaj De Geas, ja goli i turpit (VIDEO)

Everton po trupëron Manchester United në  “Goodison Park”.

Vendasit po fitojnë 4-0 pas golit të realizuar nga Walcott në minutën e 64-t.

Ish-ylli i Arsenal ka mposhtur me lehtësi De Gea-n pas një kundërsulmi të shpejtë.

Tifozët e “Djajve të Kuq” nuk po u besojnë syve.

Related posts

Transferimi i Gurit, dënimi i Skënderbeu dhe stadiumi i ri: Rrëfehet Safet Gjici

Sadik.Autor

BETEJA E VITIT/ Partizani me mbrojtje spanjolle për çështjen “Çinari”

Delo.autor

SULMUESI I REALIT/ As që më shkon ndërmend të LARGOHEM nga klubi më…

Isa.Autor

Leave a Comment