Gossip

IVANA RREZIKON TË SHKOJË NË GJYQ/ Vëllai i Icardit sulmon ashpër Wanda Naran: S’ka varfëri më të madhe se…

Guido Icardi, vëllai i Mauro-s, ka dashur t’i kthejë përgjigje me një mesazh në Instagram kërcënimit të Wanda Nara-s ndaj motrës së tij, Ivana Icardi-t, e cila rrezikon të përfundojë në gjyq nëse përmend përsëri në të ardhmen emrin e Wanda-s dhe të familjes së saj.

“Varfëria më e madhe e një njeriu është të tregojë egon e tij, të tregojë personalitetin e shtirur dhe të besojë se është më lart se të tjerët”, ka shkruar vëllai i sulmuesit të Inter-it, që e ka shoqëruar mesazhin me një duartrokitje ironike.

“Nuk arrij të flas me vëllanë tim nga 2014-ta, nga momenti që është martuar. Nuk kam asnjë marrëdhënie me të. Mendoj se gruaja e tij e manipulon dhe e largon nga familja”.

Të njëjtat fjalë që janë thënë nga motra Ivana, e cila ndodhet aktualisht në shtëpinë e “Grande Fratello-s”.

Related posts

VIDEO/ Festat e fundvitit, Ibrahimovic bën gjestin e madh me këta fëmijë

Q.Autor

DEKLARATA E BUJSHME/ Aktorja e paska FIKSIM: Do kaloja një NATË me CANËN (VIDEO)

Isa.Autor

“TË FTUARIT HUTOHEN”/ Diletta Leotta dhe Wanda Nara “pushtojnë” studion e “Tiki Takas” (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment