Champions League Futboll Sport

PORTO-LIVERPOOL/ Salah mposht i vetëm portierin, ja super goli (VIDEO)

Liverpool po fiton 2-1 përballë Portos ndërsa çështja e kualifikimit është “hipotekuar” nga skuadra britanike.

Salah ishte autori i golit të dytë për “Redsat” duke mposhtur portierin kundërshtar.

Related posts

DEKLARATA BOMBË/ Bufon “thumbon” Juventusin: Sezonin e shkuar, titullin e meritoi…

Isa.Autor

(VIDEO) Lajm i mirë për fansat e Barcelonës, Coutinho fillon dhe “shkelmon” topin në fushën e blertë

Q.Autor

MINUTAT QË NUK I SHIJUAN PARA PUSHIMIT PREJ COVID-19/ 21 lojtarë të përdorur, Zidane një mjeshtër i rrotacionit

Delo.autor

Leave a Comment