Futboll Ndeshjet Live Seria A

LIVE/ Juventus-Atalanta, Mandzukic barazon shifrat për “Zonjën e Vjetër”

Sot luhet ndeshja Juventus – Atalanta

***

LIVE

20:30/ Nis sfida

22:11/ Shënon Mario Mandzukic

Related posts

SFIDA E KTHIMIT NË CHAMPIONS/ Ribery: Nëse luajmë bashkë dhe “luftojmë”, kemi…

Delo.autor

Monchi duket i qartë, piketon mesfushorin e Milanit për merkaton e verës

Sadik.Autor

Mesazhi emocional i Aguerro-s pas eliminimit të Argjentinës, nuk përmend trajnerin

Isa.Autor

Leave a Comment