Futboll Kategoria Superiore Ndeshjet Live

LIVE/ Tirana-Flamurtari, Nis pjesa e dytë. Bardheblutë menjëherë në sulm

Tirana dhe Flamurtari luajnë mes tyre sfidën e javës së 36-të në Superiore, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

tirana flamurtari

Bardheblutë e Memës, në javën e fundit të kampionatit, gjenden dy pikë para Kastriotit, dhe luajnë për fitore, apo edhe për një barazim në këtë takim, për të siguruar mbijetesën.

Nga ana tjetër, vlonjatët e Dajës janë ende në garë për një vend në Kupat e Europës, dhe rezultati pozitiv në kryeqytet do i bënte që të mbanin vendin e tretë në renditje.

 

LIVE | Tirana-Flamurtari 0-0

 

KOMENTI LIVE

46’ Nis pjesa e dytë, me ekipet siç i mbyllën 45 minutat e para.

Related posts

ATLETICO MERR VENDIMIN PËR DIEGO SIMEONEN/ Çfarë do ndodhi me trajnerin pas eleminimit nga Juventus

bora.autor

MILANI NË ZI/ Tërhiqet nga komentet sportive, “babai” i pseudonimeve të idhujve

Isa.Autor

Guardiola: Nuk mendoj për titullin në Premier, radhën e ka Liverpool

Sadik.Autor

Leave a Comment