Gossip

MBAN PREMTIMIN/ Tifozja zhvishet pas suksesit të Lazios në Kupën e Italisë (FOTO)

Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion.

LAPRESSE SET DEL FILM 'LA CASA DELLE BEFFE' DI PIER FRANCESCO PINGITORE NELLA FOTO : ANNA FALCHI ©BUCCO / LAPRESSE

Një tifoze e flaktë e Lacios, Ana Falçi, aktore dhe ish-modele, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka mbajtur premtimin duke u zhveshur për fitoren e lacialëve.

anna-falchi-956205
annafalchiScreenshot_20190201-123353_Instagram-696x391ana1ana-3

Related posts

PASKA QENË ROMANTIK PANUCCI/ Trajneri zbulon si u njoh me partneren: I mora të fejuarën SHOKUT të…

Isa.Autor

SI GJITHNJË “SHPËRTHYESE” DHE E NXEHTË/ Erjona Sulejmani “djeg” rrjetin me FOTOT e publikuara së fundmi

Delo.autor

DIMESIONET E BOTËRORIT/ Justin Timberlake ndryshon orarin e koncertit për Anglinë

Isa.Autor

Leave a Comment