Gossip

MESSI U ELEMINUA NGA CHAMPIONS/ Miss “BumBum” gdhend emrin e tij në… (FOTO)

Emri i Lionel Messi është gdhendur në historinë e Barcelonës, por duke nisur që nga dita e sotme, emri i tij është i gdhendur edhe në fundshpinën e një modeleje.

Ish-fituesi i Miss “BumBum”, Suzy Cortez, bërë në tatuazh emrin e Messit ndërsa bukuroshja beson se idhulli i saj do të fitojë sërish “Topin e Artë”.

Kujtojmë që Messi mbrëmjen e djeshme e përjetoi keq eliminimin nga Champions League, pasi për 90 minuta ishte në hije të plotë duke shëtitur fanellën në “Anfield”.

Related posts

“NGACMON” CR7 DHE ZBULON TË ARDHMEN E ICARDIT/ Wanda Nara “trazon ujrat”:Vitin e ardhshëm mund të…

Delo.autor

“E FTUARA SPECIALE”/ Befason Ilda BEJLERI, ja kush është PREZANTUESJA që nuk i mungon fare

Bora Xhani

NUK RESHT SË BEFASUARI ME POZAT/ Wanda Nara nxit fantazinë e fansave, ekspozon të pasmet në Maldive (FOTO)

Delo.autor