Futboll Seria A Sport

NAPOLI-INTER/ Mertens shokon “Zikaltërit”, ja çfarë po ndodh në “San Paolo” (VIDEO)

Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Interit në “San Paolo”, në takimin e javës së parafundit të Serie A.

Është sulmuesi Dries Mertens, ai që realizon në minutën e 60-të, duke i shokuar zikaltrit.

Tashmë rezultati është 2-0 për napolitanët.

Related posts

LIVE/ Partizani-Kukësi: Drithërima në portën e Frashërit, Hebaj “flirton” me golin (VIDEO)

Isa.Autor

E kërkon Reali dhe Barcelona/ Gjiganti anglez vendos për të ardhmen e lojtarit

Isa.Autor

Vinicius Junior, blerja 50 milionë euroshe viziton Madridin…

Q.Autor

Leave a Comment