Futboll Seria A Sport

NË ITALI E BËJNË FAKT TË KRYER/ Ja shkaku i largimit të Hysajt nga Napoli

Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Elseid Hysaj do të jetë me valixhe në duar sapo të përfundojë sezoni dhe që në ditën e parë të merkatos. E gjithë kjo për shkak të një prapaskene.

Sipas “Gazzetta Dello Sport”, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk ka pranuar që të jetë zëvendësues në skuadër, ndaj edhe ka ardhur ky vendim për largimin e tij. Deri më tani, dy janë pistat që shtrohen për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi: Roma dhe Interi, të cilat kanë shprehur me kohë dëshirën për të pasur shërbimet e shkodranit.

Related posts

“ME SARRIN KEMI NDRYSHUAR SHUMË”/ Flet Ronaldo: Mosha për mua thjesht një numër…

Delo.autor

E PABESUESHME/ E zbulon Santos: Ja kur kthehet Ronaldo te Portugalia

Isa.Autor

Befason Gattuso/ Ja çfarë thotë për Kupën e Italisë…

Sadik.Autor

Leave a Comment