Futboll Sport

NJË VIDEO PËR TA NISUR DITËN MBARË! CR7 feston si i “ÇMENDUR” golin e të birit

Një video shumë e bukur për ta nisur ditën!

Për fansat, gjithmonë është shumë bukur kur e shohin personazhin e tyre të preferuar në përditshmërinë e tyre dhe CR7 e bën shpesh herë këtë. Së fundmi, ai ka publikuar një video, teksa djali i tij shënon gol. Festa e tyre është e “çmendur”, duke u shtrirë në fushë.

“Djali i peshkut di të notojë”, shkruan portugezi bashkangjitur fotos.

Duket se djemtë e Ronaldos janë të destinuar që të bëhen futbollistë dhe shumë të suksesshëm, madje.

Related posts

SASSUOLO-MILAN/ Formacionet: Gattuzo surprizon me sulmin, ul në stol Borinin dhe…

Isa.Autor

Melissa Castagnoli “nge” temperaturat dhe “ndriçon” Miamin me linjat e saj (FOTO)

Sadik.Autor

Jurgen Klopp shpjegon me detaje pse e mori Xherdan Shaqirin te Liverpooli

Isa.Autor

Leave a Comment