Futboll Seria A Sport

PANIK TEK PORTA E STRAKOSHËS/ Gjimshiti gjuan por shikoni ku ndalet topi (VIDEO)

Ende nuk është zhbllokuar finalja e Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Lazios.

Në minutën e 26’ Atalanta kishte mundësinë e artë për të shënuar duke shkaktuar panik në portën e Thomas Strakoshës.

Pas një goditje dënimi, topi mbetet te Gjimshiti në hyrje të zonës, që godet, por topi përplaset vetëm në shtyllën e Strakoshës. Më pas, në vazhdimin e aksionit, është De Run që godet, por topi ndalet nga një prej mbrojtësve.

Related posts

“TËRBOHET SHEIKU” ME DËSHIRËN E RADHËS/ Klubi i PSG-së gati për të “mbuluar në ar” portierin e…

Delo.autor

‘Bestia Negra’ bëhet mik? Çfarë e lidh Oliver Kahn-in me Real Madrid-in?

Sadik.Autor

RUSI 2018/ Hummels: Jemi të zhgënjyer, na kushtoi shumë humbja me Meksikën

Sadik.Autor

Leave a Comment