Futboll La Liga Sport

PO HUMBISTE NDAJ BETIS/ Bale dhe Kroos “shkrihen gazi” teksa Real “SHKATËRROHEJ” (FOTO)

Gareth bale dhe Toni Kroos janë kapur në kamera duke qeshur në bankën e rezervistëve, derisa klubi i tyre Real Madridi po humbiste ndaj Real Betisit në ndeshjen e fundit të këtij sezoni.

Uellsiani nuk e luajti asnjë minutë dhe kjo mund të jetë hera e fundit për të në Santiago Bernabeu.

Real Madridi e mbylli një sezon te mjerueshëm me humbje 2:0 ndaj Real Betisit. Një ndeshje që sipas mediave në Spanjë ishte i fundit për plot futbollistë madrilenë.

Në mesin e tyre, Gareth Bale, Toni Kroos dhe Keylor Navas, shkruan Express.

Dyshja Bale dhe Kroos u panë duke qeshur në stolin madrilen, derisa skuadra e tij po humbiste nga vizitorët.

Related posts

U PËRFSHI NË NJË INCIDENT/ Courtois përfundon në polici, pasi sulmoi makinën e…

Delo.autor

FITOI GJITHÇKA ME BARCELONËN E SITIN/ Yaya Toure tërhiqet nga futbolli

bora.autor

GEGA merr çmim në Maratonën e Tiranës, atletja shqiptare ka dy fjalë për të gjithë qytetarët

Isa.Autor

Leave a Comment