Gossip

“SHKOJMË TË MARRIM TITULLIN”/ Postimi i SUPER modeles “TËRBON” tifozët e Dortmund

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Shumë tifozë të pranishëm në “Allianz Arena”, e natyrisht disa prej tyrë ishin  tifozë “VIP”, sikurse top modelja Heidi Klum, bashkë me të dashurin e saj, Tom Kaulitz, pjesëtar i grupit muzikor Tokyo Hotel.

Postimi i saj nga stadiumi, “Shkojmë ta marrim këtë titull”, nuk ka marrë vetëm reagime pozitive.

Fansave të skuadrave të tjera, veçanërisht të Borussias së Dortmundit, nuk u ka pëlqyer ky qëndrim i saj, ndaj dhe e kanë sulmuar me komente, por Heidi i ka bllokuar për shumë orë, duke i lejuar vetëm në mbrëmje.

Related posts

Silvia Carusso, “hajmalia” seksi e Lazios

Sadik.Autor

MODELJA SEKSI/ Kjo është vajza që zëvendëson Georgina Rodriguez në Madrid (FOTO)

Isa.Autor

SURPRIZAT NUK MUNGOJNË/ Habit pornostarja e njohur: Goditja me kokë e Zidane, gjëja më emocionuese e futbollit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment