Gossip

“BOMBA” QË NDËRPREU FINALEN CHAMPIONS/ Shikoni “çmendurinë” e radhës të modeles ruse (VIDEO)

Bëmat e modeles ruse Kinsi Volanski nuk kanë të ndalur. 22-vjeçarja u bë e famshme pas futjes së fushë në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpulit dhe Totenhemit.

Pasi tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës, duke pushtuar rrjetet sociale dhe jo vetëm, Kinsli, së bashku me të dashurin e saj Vitali Zdorovestki janë zhvendosur në Barcelonë, teksa nuk kanë humbur kohë për të dhuruar spektaklin e radhës.

Modelja ruse

Në prezencën e qindra njerëzve, çifti shkoi buzë një shatërvani, për një puthje romantike, ndërkohë që u zhytën së bashku në ujin e shatërvanit. Ky veprim i Kinsit dhe Vitalit i ka befasuar njerëzit e pranishëm rreth tyre, teksa nuk kanë munguar të qeshurat e shumta.

 

Related posts

A është e lidhur Ilda Bejleri me deputetin e PD-së? Ja si përgjigjet moderatorja

Q.Autor

Një ‘armë’ më shumë për Juven, Veronica rikthehet në Itali (Foto)

Sadik.Autor

U KORRUPTUA? Akuzoi NEYMAR-in për përdhunim, tani modeles SEKSI i ndodh e papritura e çuditshme (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment