Futboll Gossip Sport

JANË TË DY NGA I NJËJTI VEND/ Tifozja seksi fton Halandin te Mançester Junajtid (FOTO)

Bukuroshja norvegjeze, An Mari Olsen i është lutur Erling Halandit që të zgjedhë “Old Trafford”-in si destinacionin e tij të ardhshëm. Sulmuesi i Borusias së Dortmundit duket se do të largohet nga Bundesliga gjatë verës.

Olsen është një tifoze e devotshme e “Djajve të Kuq”. Mançester Junajtid është një nga disa klube që thuhet se janë të interesuara për nënshkrimin e norvegjezit. Tani, Olsen mahnitëse, 33 vjeçe, po luan rolin e agjentes duke iu lutur sulmuesit që t’i bashkohet ekipit të saj të preferuar.

Ajo ndau një foto në “Instagram” e veshur me një fanellë me emrin e Halandit në shpinë. Dhe ajo i ka vënë mbishkrimin fotos seksi: “Ju lutem vishni me të kuq sezonin e ardhshëm…”, duke shtuar një emoji me gishta të kryqëzuar në mesazhin e saj.

Related posts

20 VJEÇARI LARGOHET NGA JUVENTUS/ Agnelli vendos ta huazojë sërish tek Cagliari mbrojtësin…

Delo.autor

Surprizon Bottas/ Fiton “pole position” në Sochi, ndjekin Hamilton e Vettel

Isa.Autor

PO SHKËLQEN ME BARCELONËN/ Drejtuesit e Liverpulit “piketojnë” talentin e katalanasve

Delo.autor

Leave a Comment