Gossip

ÇIFTI WANDA NARDA-ICARDI NË KRIZË? Reagon gruaja e argjentinasit: Gjëja më e keqe është kur…

Uanda Nara ka mbyllur të gjitha polemikat që qarkullonin në media për gruan e fotografuar me partnerin e saj Mauro Ikardi.

Uanda ka reaguar nëpërmjet një “story” në Instagram, për t’i treguar publikut të vërtetën , por edhe për të sulmuar mediat që sipas saj e dinë të vërtetën por shkruajnë gënjeshtra : “Ajo është mikja jonë. Është e rëndësishme të kini kujdes kur pyesni. Gjëja më e keqe është kur shtypi e di të vërtetën dhe të përpiqet për të shitur një gënjeshtër për të të lënduar.” – shkruan ajo.

Wanda-Mauro-Icardi

Sulmuesi i Interit kishte postuar një foto ku shihej me një zeshkane misterioze , duke supozuar një krizë me gruan e tij. Mirëpo reagimi i bashkëshortes së tij në rrjetin social , Instagram , ka bërë që të zhduken të gjitha thashethemet që flisnin për një krizë mes saj dhe 26-vjeçarit argjentinas.

Related posts

Rrëfimi tronditës/ Modelja SEKSI: Kam vuajtur nga DEPRESIONI dhe kam urryer…

Isa.Autor

Tina Louise, “mbretëresha” e palestrës që po çmend fansat. Del nudo në fotot e fundit

Q.Autor

DOUGLAS COSTA MAHNIT ME TË DASHURËN SUPER SEKSI/ Nathalia Felix, perla jashtë fushe e yllit të Juventus (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment