Futboll Seria A Sport

CONTE PLANIFIKON NJË MBROJTJE “VETERANËSH”/ Pas Godin, Inter kërkon të marrë lojtarin e Premier…

Me sa duket Antonio Konte ka në plan të bëjë një mbrojtje “veteranësh” me shumë eksperiencë tek Interi. Pas Godinit, Interi do të tentojë të marrë qendërmbrojtësin anglez, Geri Kejhill.

Siç raporton “Sport Mediaset”, Konte e ka kontaktuar 33-vjeçarin dhe i ka kërkuar që t’i bashkohet tek Interi.

Që prej datës 30 qershor, ai nuk do jetë më një lojtar i Çelsit dhe Interi mund të ketë mundësinë të marrë një lojtarë me parametra zero.

Mbetet të shihet nëse vet anglezi do që të shkojë në kampionatin italian, apo do aventurë në një kampionat tjetër.

Related posts

Media gjermane paralajmëron SKANDAL TJETËR: UEFA fshehu dopingun e futbollistit që…

Isa.Autor

Lahm mbështet Low: Gjermania, edhe katër, ose pesë ndeshje në Botëror

Sadik.Autor

Neymar shpenzon energji në fushë, Bruna Marquezine relaksohet në det!

Isa.Autor

Leave a Comment