Futboll Sport

COPA AMERICA/ Njihuni me formacionin më të shtrenjtë, kap shifra “stratosferike” (FOTO)

Faqja e specializuar “trasfermarkt” publikon formacionin me lojtarët më shtrenjtë të Copa America

Në qoftë se dikush do të donte ti kishte në skuadrën e tij këta lojtarë, ata kushtojnë as më pak e as më shumë se 813 milion euro.

Ky ekip përbëhet nga lojtarë si Messi i Argjentinës me një vlerë 150 milion euro e deri te Santiago Arias i Kolumbisë me një vlerë 18 milion euro.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionin e krijuar dhe çmimet e lojtarëve për çdo pozicion.

 

Related posts

“JA ÇFARË NA THANË PAS STËRVITJES”/ Bonuçi: Holandezët të rrezikshëm, por ne jemi Juventusi

bora.autor

ZYRTAR/ Atalanta godet në merkato, merr sulmuesin kolumbian

Isa.Autor

BARCELONA-VALLADOLID/ “Katalanasit” kërkojnë të rikthehen tek fitojra (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment