Futboll Sport

COPA AMERICA/ Njihuni me formacionin më të shtrenjtë, kap shifra “stratosferike” (FOTO)

Faqja e specializuar “trasfermarkt” publikon formacionin me lojtarët më shtrenjtë të Copa America

Në qoftë se dikush do të donte ti kishte në skuadrën e tij këta lojtarë, ata kushtojnë as më pak e as më shumë se 813 milion euro.

Ky ekip përbëhet nga lojtarë si Messi i Argjentinës me një vlerë 150 milion euro e deri te Santiago Arias i Kolumbisë me një vlerë 18 milion euro.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionin e krijuar dhe çmimet e lojtarëve për çdo pozicion.

 

Related posts

E do e gjithë Evropa, Leipzig zbulon çmimin e Timo Werner

Sadik.Autor

Tifozët e Milanit ëndërrojnë/ Milinkoviç-Saviç në pushime me kapitenin e “djallit”

Isa.Autor

Imami përshëndetet me Kukësin, ka edhe një mesazh falënderues

Sadik.Autor

Leave a Comment