Gossip

CURLE E DAULLE NË DASMË/ Fantazisti gjerman i jep fund beqarisë (FOTO+VIDEO)

Fantazisti i Arsenalit, Mesurt Ozil i ka dhënë funde beqarisë me një ceremoni martesore të zhvilluar në kryeqytetin turk, Stamboll.

Ozil u martua me Amine Gulse, në një dasmë tradicionale turke, ku nuk munguan as curlet e daullet, instrumente muzikore gjerësisht të përdorura edhe në vendin tonë.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, Ozil tregon talentin e tij edhe në kërcim, përveçse në përdorimin e topit. Vlen të theksohet se Ozil pati deklaruar javën e kaluar që të ardhurat nga dasma, do të shkojnë për bamirësi.

Related posts

“NA LA PA FRYMË”/ Tifoze “e flaktë” e Romës, ja kush është bukuroshja SEKSI që po çmend rrjetin (FOTO)

Isa.Autor

PAMJE NGA LIQENI DHE GJOKS SHPËRTHYES/ Wanda Nara “çmend” fansat e saj nga stërvitja (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

FUTBOLLISTI I AJAX NË TOP FORMË/ Sekreti është studentja seksi e arkitekturës

bora.autor

Leave a Comment