Futboll Sport

E BUJSHME NGA FRANCA/ Jose Mourinho në stolin e Brazilit, nëse…

E përditshmja franceze “Le Parisien” konfirmon se Jose Mourinho do të jetë kandidati kryesor për të zëvendësuar Tite, në rast dështimi të Brazilit në Coppa America.

Kombëtarja e “Selecao” është përfshirë nga një skandal kohët e fundit në rastin e Neymar dhe Mourinho do të ishte njeriu ideal për të karikuar skuadrën.

Ish-trajneri i Manchester United, aktualisht i papunë, ka thënë se është i gatshëm të rikthehet në stol dhe po pret një projekt ambicioz.

Related posts

Merkato, tifozë zikaltër në pritje të zyrtarizimit të Lisandro Lopez dhe Ramires

Q.Autor

“MESSI LOJTARI MË I MIRË NË HISTORI”/ Deklarata e bujshme nga…

Delo.autor

ÇMENDURIA DANEZE/ Ndaj BALE me PUNTORË NDËRTIMI dhe KAMARIERË (DETAJE)

Isa.Autor

Leave a Comment