Gossip

DASMA E HYSAJT NË KALANË E ROZAFËS/ Shikoni si shkëlqen mbrojtësi me nusen në skenë (FOTO+VIDEO)

Elseid Hysaj dhe partnerja e tij, Fiorenza Lestakaj, zhvillojnë mbrëmjen e sotme, ceremoninë e tyre të martesës, në një festë të madhe në Shkodër, më saktë, në një event madhështor në Kalanë e Rozafës.

Në disa foto të publikuara, ai shihet teksa vjen bashkë me partneret e tij në mes të skenës, duke kërcyer të dy bashkë.

hysajj

Ndërkohë, në disa video të postuara në rrjetet sociale shihet edhe skena dhe ambienti i kalasë, i kuruar deri në detaje.

bandicam 2019-06-22 22-10-44-237

bandicam 2019-06-22 22-10-31-148

 

Related posts

ZHVISHET BASKETBOLLISJTA PARA KAMERAVE/ Sportistja “tërbon” rrjetin në Big Brother (FOTO)

Delo.autor

SEKSBOMBA QË “ÇMENDET” PAS JUVENTUS/ Njihet ndryshe si “Kim Kardashian meksikane” (FOTO)

Delo.autor

E PAPRITUR/ Humbi vendin e parë përballë “BOMBËS” së Lautaros, WANDA: Nuk më pëlqen që të…

Isa.Autor

Leave a Comment