Gossip

SHFAQET PROVOKUESE DHE ME FORMA BOMBASTIKE/ Futbollisti shqiptar prezanton të dashurën super seksi (FOTO)

Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në fushat e blerta duket se po rezulton tepër i suksesshëm edhe për sa i përket raportit me femrat.

21-vjeçari i lindur në Hogosht ka publikuar në “Instastory” një fotografi me të dashurën e tij, e cila shfaqet me një veshje tepër provokuese duke vendosur në plan të parë format e saj bombastike.

Këtë foto Kastrati e ka shoqëruar me një zemër, teksa nuk ka ngurruar ta bëjë edhe foto profili në “Instagram”.

Related posts

DUKET NË TOP FORMË/ Nuk i reziston dot kohës me diell, Lei Kraja pozon sërish me… bikini në pishinë (FOTO)

Delo.autor

Wanda Nara apo Zaira Nara? Bashkëshortja e Icardit të lë pa fjalë (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

Prezantohet skuadra më hot, në Botërorit e Rusisë! (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment