Sport Të tjera

E PABESUESHME/ Tifozi e rrëzon pak kilometra nga fundi, shikoni çfarë i bën çiklisti (FOTO)

Shumë pak kilometra nga fundi, në Xhiron e Italisë, në çiklizëm, në rrugën mes Feltre e Croce d’Aune dhe Monte Avena, ka ndodhur një episod i pakëndshëm.

Një tifoz është futur në rrugë dhe ka rrëzuar Migel Angel Lopezin, i cili ishte lider i klasifikimit .

Kolumbiani i tërbuar është ngritur nga toka duke u fjalosur dhe goditur me tifozin. Më pas ai  ka marrë biçikletën e shokut dhe ka vazhduar garën.

C_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_0_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_13_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_10_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_9_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_5_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_4_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_3_image

C_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_8_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_6_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_2_imageC_29_fotogallery_1025643__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image

/PANORAMASPORT.

Related posts

E ardhmja e Iniestës? Babai i tij është sigurt vetëm për një gjë…

Sadik.Autor

E DËSHIRON ME ÇDO KUSHT NË EKIP/ Juventusi ka gati 80 milionë euro për yllin e Premier League…

Delo.autor

E BUJSHME/ Presidenti i Chelsea merr vendim DRASTIK për tifozët, problematikët çohen në…

Isa.Autor

Leave a Comment