Champions League Futboll Sport

HIDHET SHORTI NË CHAMPIONS/ Ja kundërshtari i Partizanit për turin e dytë

Partizani ka mësuar edhe kundërshtarin e mundshëm për turin e dytë kualifikues në Champions League.

Ditën e sotme në orën 12:00 është hedhur tjetër short ku kampionët në fuqi të Shqipërisë në turin e dytë mund të përballen me një kundërshtar të lehtë në letër.

Në rast kualifikimi ndaj Qarabakut, të kuqtë e kryeqytetit do të përballen me fituesin e çiftit Dundalk-Riga.

Partizani do të përballen me ish-skuadra e Ansi Agollit, e cila fitoi titullin në Azerbajxhan.Ndeshja e parë mes Partizanit dhe Qarabagut do të luhet në Tiranë, ndërkohë që ndeshja e kthimit luhet një javë më vonë në Azerbajxhan.

Related posts

TALENTI ISHTE PRANË KALIMIT TEK MILANI/ Mino Raiola e mohon: Unë nuk përdor Facebook për të bërë…

Delo.autor

Incidentet në Liverpool-Roma/ UEFA zbulon ndëshkimin me një notë proteste

Sadik.Autor

Tifozat sulmojnë DUKËN/ Je TURPI Shqipërisë, SHKARKO menjëherë PANUCCIN (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment