Gossip

KA DITËLINDJEN/ Lampard feston 41-vjetorin në jahtin e Presdentit të Chelseat (FOTO)

Frank Lampard festoi ditëlindjen e tij të 41-të,në jahtin luksoz të Roman Abramoviç e cila ndodhet e stacionuar në bregdetin franceze.

Gruaja e Lampard,Christine postoi një fotografi në instagram nga jahti i pronarit të Chelseat që kushton 380 milion paund.

Roman dhe Lampard kanë një mardhënie të veçantë me njëri-tjetrin, pasi kanë kaluar një histori prej 13-vjetësh sëbashku tek skuadra e Chelseat, ku kanë fituar dhe shumë tituj.

Image

 

Një propozim i ka ardhur nga “Bossi Rus” për trajnerin e Derby County, ku i ka ofruar që ai të bëhet trajneri i klubit londinez, teknikut i ka pëlqyer diçka e tillë,pasi ai i ka thënë dhe disa prej lojtarëve tek klubi aktual që do të largohet për të marrë drejtimin e “bluve të londrës”,raporton ‘The Sun’

Related posts

Portieri drejt largimit, Roma mund të humbë tifozen seksi (FOTO)

Sadik.Autor

Ronaldinho ‘shënon golin e jetës’ (FOTO)

Q.Autor

ËSHTË BASHKËSHORTJA E ALESANDRO MATRI/ Bukuroshja “tërbon” fansat me FORMAT e saj SEKSI (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment