Futboll Sport

LË NAM NË MES TË RRUGËS/ Policia arreston Uesli Shnajderin, ja shkaku (VIDEO)

Uesli Shnajder ishte një nga lojtarët më të mirë të Interit, në vitin kur zikaltërit fituan Ligën e Kampionëve, për herën e fundit.

Pas periudhës së mirë me Interin, ai u transferua në Turqi, tek Gallatasaraj. Sezonin e fundit ai aktivizohej tek Al Gaffra, në Katar, dhe së fundmi vendosi të kthehet në vendlindje tek Utreht.Captureukuk

Por një ngjarje e çuditshme ka ndodhur së fundmi, ku sulmuesi nën efektin e alkolit, nuk di çfarë bën. Ai mësohet se pasi ka konsumuar një sasi të madhe alkoli, ka dalë në rrugë dhe ka hipur mbi një makinë, të cilës ia ka thyer të gjithë xhamat.Captureghj

Pasi e dëmtoi makinën ai zbret nga ajo, dhe puth një grua bionde, që po kalonte aty. Policia e ka arrestuar menjëherë, dhe pasi ai ka paguar për dëmet e bëra është lënë menjëherë i lirë.

Related posts

Mbrojtësi i Juventusit projekton lamtumirën me bardhezinjtë: Mendoj për Botërorin dhe…

Sadik.Autor

Rezultatet e miqësoreve/ Vllaznia turpërohet nga Veleciku, Besëlidhja e Egnatia në formë

Isa.Autor

NJË GOL ÇDO 68 MINUTA/ Rebiçin e mund vetëm… Ronaldo

Delo.autor

Leave a Comment